Biuro Handlowe NETTO PLUS
Sp. z o.o. Sp. k.

Oferta

foto-04.jpg, 17kB

 

Nasza oferta, ze względu na jej wielkość, jest skierowana jedynie do wyselekcjonowanych i zaproszonych do współpracy, odpowiedzialnych i rzetelnych firm o ustabilizowanej pozycji w branży.





Oferujemy:

1. Włoskie płytki ścienne w rozmiarze 20x25 i 25x40 oraz podłogowe - w tym digital - produkowane na  własnych liniach produkcyjnych, które czarterujemy od zaprzyjaźnionych fabryk.

2. Okazjonalne wyprzedażowe oferty włoskich fabryk w min. ilościach pakietowych po 100 tys m2.

3. Nadwyżki produkcyjne serii płytek produkowanych dla DIY chains.

4. Produkujemy we Włoszech płytki według powierzonych wzorów.

5. Pośredniczymy w wynajmowaniu linii produkcyjnych.

6. Stale posiadamy min. 1 mln m2 zakontraktowanych płytek w magazynach w Polsce i Włoszech.

 


Adres:
Biuro Handlowe NETTO
PLUS Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Elewatorska 13
15-620 Białystok
NIP: 5423227340

Godziny pracy:
Poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00

Biuro:
+48 85 710 18 37

Zarząd:

Cezary Krzysztof Dąbrowski
+48 601 28 45 25
ckd1@netto.net.pl
skype: cezary-netto

Mariusz Lubiński
+48 601 05 40 90
ml@netto.net.pl
skype: mlubinski1

Księgowość:

Ewa Polak
+48 606 69 34 59
ewapolak@netto.net.pl
skype: ewa_netto

Anna Werpachowska
+48 662 558 842
anna.werpachowska@netto.net.pl
skype: anna.werpachowska_netto

Biuro Zarządu:

Katarzyna Wojcieszkiewicz
+48 690 881 524
katarzyna.wojcieszkiewicz@netto.net.pl
skype: katarzyna_netto

Ilona Edyta Wakuluk
+48 533 798 720
ilona.wakuluk@netto.net.pl
skype: ilona_netto

Dział Międzynarodowy:

Anna Król
+48 570 123 183
anna.krol@netto.net.pl
skype: annak_netto

Urszula Wasilewska
+48 662 23 60 51
urszula.wasilewska@netto.net.pl
skype: urszula_netto

Beata Górska
+48 570 12 31 81
beata.gorska@netto.net.pl
skype: beatag_netto

Marta Marczak
+48 883 085 400
marta.marczak@netto.net.pl
skype: martam.netto

Monika Korodaj
+48 533 374 467
monika.korodaj@netto.net.pl
skype: monika_netto

Marta Załęska
+48 533 318 870
marta.zaleska@netto.net.pl
skype: martaz_netto

Marlena Popławska
+48 533 149 429
marlena.poplawska@netto.net.pl
skype: Popławska_Netto

Aleksandra Cudna
+48 533 331 185
aleksandra.cudna@netto.net.pl
skype: aleksandra_netto

Dział Europejski:

Piotr Kuczyński
+48 607 26 83 58
piotr.kuczynski@netto.net.pl
skype: piotrk_netto

Ewa Kuptel-Saczuk
+48 606 693 350
ewa.kuptel@netto.net.pl
skype: ewa1_netto

Małgorzata Grzybowska
+48 733 574 709
malgorzata.grzybowska@netto.net.pl
skype: malgorzata.g_netto

Irena Jacenko
+48 660 490 103
​irena.jacenko@netto.net.pl
skype: irena_netto

Marta Rajczuk
+48 733 969 931
marta.rajczuk@netto.net.pl
skype: marta.r_netto

Eliza Małaszkiewicz
+48 534 577 928
eliza.malaszkiewicz@netto.net.pl
skype: elizam_netto