Płytki Białystok

Płytki Białystok - salon płytek ceramicznych Białystok

Zapraszamy do nowo otwartego salonu płytek ceramicznych. Nasz firmowy Showroom to pierwsze takie miejsce w Białymstoku!
Na powierzchni 800 m2 została zaprezentowana cała kolekcja płytek ceramicznych, produkowanych pod własną marką NETTO.

Wśród nich znajdują się kolekcje nagradzane na międzynarodowych targach oraz zdobywcy tytułu Pereł Ceramiki.

Płytki Białystok -salon płytek ceramicznych NETTOGresy, glazura, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki drewnopodobne, płytki wielkoformatowe to tylko część oferty.

Na ekspozycji znajdziemy płytki imitujące struktury betonu, cementu, drewna oraz kamieni takich jak marmur, onyx czy trawertyn.

Dążąc do jak najwierniejszego odwzorowania naturalnej struktury kamienia, zastosowaliśmy w kolekcji płytek wielkoformatowych, swój autorski pomysł – innowacyjną technikę wzorniczą – CARVING, który do złudzenia imituje naturalne wyżłobienia występujące w kamieniu.

Odpowiedź rynku przerosła najśmielsze oczekiwania, płytki z carvingiem stały się sprzedażowym hitem, a niesłabnące zainteresowanie projektantów i architektów spowodowało zwiększenie produkcji płytek w tym wykończeniu.

Płytki Białystok - Show room

Showroom to coś więcej niż zwykły salon płytek, czy sklep z glazurą. To starannie zaprojektowana ekspozycja, nietuzinkowy i nowoczesny design produktów w różnorodnych formatach.

Tu znajdziesz płytki w mieście Białystok.

To również ważne miejscem spotkań, dyskusji, inspiracji oraz prezentacji najnowszych trendów z branży płytek ceramicznych.

Wszyscy którzy poszukują płytek do przestrzeni prywatnych lub użyteczności publicznych, planują remont mieszkania, chcą zmienić aranżację kuchni, łazienki czy salonu, będą mogli skorzystać z porad wykwalifikowanej kadry, dla której praca z klientem to czysta przyjemność.

Przy każdej okazji podkreślamy, że misją firmy NETTO jest zaproponowanie unikalnych, wysokojakościowych wzorów płytek, oferując przy tym rozsądne, wręcz niskie ceny. Pasja, zaangażowanie i wiedza, w połączeniu z dbałością o szczegóły pozwala spełniać i zaspokajać oczekiwania naszych klientów.

Odwiedź nas, zainspiruj się i skorzystaj z naszej oferty!

Zapraszamy wszystkich naszych klientów, architektów i projektantów oraz inwestorów!

Salon płytek mieści się w siedzibie głównej naszej firmy, przy ulicy Narodowych Sił Zbrojnych 23 w Białymstoku.

Płytki Białystok - show room - salon netto

Jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Jest to największa ekspozycja całej oferty płytek ceramicznych wyprodukowanych pod marką NETTO w kraju.

Kontakt do nas: http://netto.net.pl/kontakt/

Płytki Białystok – znajdziesz w naszym salonie.